شماره تماس : 09128443227
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پوستر دیواری چهره

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوستر چهره | پوستر دیواری چهره

خرید پوستر دیواری صرفا به معنای انتخاب و گزینش طرح هایی همانند طرح طبیعت، گل های طبیعی و فانتزی یا اشکال هندسی نیست. این صنعت در سال های اخیر توسعه بسیار زیادی را تجربه نموده است و پترن های متنوع و متعددی را برای پوشش دیوارهای ساختمانی طراحی و تولید می کند. پوستر دیواری چهره یکی از مدرن ترین و جدیدترین پترن هایی است که در این صنعت مورد توجه قرار گرفت و در سال های اخیر با استقبال مناسبی از جانب کاربران همراه بوده است.

طراحی پوستر چهره ابتدا در کشورهای غربی مطرح گردید، اما به سایر کشورها نیز راه یافت و امروزه در ایران به یکی از خاص ترین و محبوب ترین دسته بندی ممکن در میان جوانان مبدل شده است.

این پوستر به دو صورت تک بعدی و سه بعدی تولید می شود. دسته بندی محصولات این مجموعه می تواند در انتخاب یک محصول زیبا کاملا کاربردی و راهگشا باشد. در ادامه به بررسی این مجموعه خاص و متفاوت می پردازیم. پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید.

پوستر چهره

انواع پوستر دیواری چهره

پوستر دیواری طرح چهره انسان را می توان از جوانب مختلفی دسته بندی کرد. اگر بخواهیم تمامی جوانب را در نظر بگیریم می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • پوستر دیواری تک بعدی چهره
  • پوستر دیواری سه بعدی چهره
  • پوستر دیواری چهره مرد
  • پوستر دیواری چهره زن
  • پوستر دیواری چهره تلفیقی

پوستر دیواری تک بعدی چهره

اصولا در فروشگاه های مربوط به عرضه لوازم دکوراسیون داخلی، انواع پوستر دیواری را با یک عنوان خاص و یا همان پوستر دیواری چهره به فروش می رسانند، اما در این مبحث، هدف از عنوان نمودن این دسته به معنای تمام تصاویر و پترن هایی است که در زمره پوستر دیواری سه بعدی چهره قرار نمی گیرند.

پوستر تک بعدی می تواند شامل پترن های مختلفی از چهره شخصیت های خاص همچون هنرمندان سینما یا مدل فشن های غربی باشد.

برخی از تصاویر که در این مجموعه قرار می گیرند، تصاویر برگزیده عکاسان حرفه ای در سراسر جهان هستند که از رهگذارن در معابر خاص و مکان های مختلف گرفته شده و برخی از آن ها ارزش هنری بالایی دارند.

بنابراین می توان گفت پوستر دیواری چهره ممکن است شامل هزاران پترن زیبا از چهره های مختلف اعم از افراد معروف و مشهور و دیگران باشد.

پوستر چهره

پوستر دیواری سه بعدی چهره

از انواع پوستر دیواری ساده و تک بعدی که بگذریم به یکی از پرطرفدار ترین مجموعه های ممکن در صنعت پوستر سازی با عنوان پوستر دیواری سه بعدی می رسیم.

پوستر سه بعدی می تواند یک چهره و تصویر نقاشی شده را زنده و واقعی جلوه دهد. سطح تصاویر سه بعدی غیر مسطح و برجسته به نظر می رسند.

تصاویر سه بعدی دارای عمق بوده و به گونه ای انسان را غرق در تصویر می کند که گویی تصویر در مقابل دیدگان مخاطب جان گرفته و روح حیات در وجود او دمیده شده است.

پوستر سه بعدی طرح چهره نیز از این خصوصیات مستثنی نیست. این تصاویر نیز ممکن است مربوط به بازیگران سینما، اشخاص مشهور و محبوب یا مردم عادی باشد.

همانند سایر دسته ها ممکن است انواع چهره زنان و مردان کلاسیک یا زنان و مردان مدرنیته در این مجموعه قرار گیرند. همانگونه که مشاهده می کنید با یک مجموعه کاملا خاص در صنعت پوستر سازی روبرو هستیم. این مجموعه قابلیت دسته بندی نیز دارد:

  • پوستر دیواری سه بعدی چهره مرد
  • پوستر دیواری سه بعدی چهره زن

پوستر چهره

پوستر دیواری چهره مرد

در برخی از موارد انواع پوستر چهره بدون توجه به تک بعدی و یا چند بعدی بودن تقسیم بندی می شوند. برخی از فروشگاه ها مبادرت به دسته بندی انواع پوستر دیواری چهره با توجه به نوع پترن و طراحی صورت گرفته می کنند؛ به عنوان مثال پوستر دیواری چهره مرد صرفا در برگیرنده چهره های مردانه است.

تقاوتی ندارد چهره مورد نظر از چه میزان محبوبیت در جامعه برخوردار است و یا اینکه تصویر مورد نظر سه بعدی به نظر می رسد یا خیر! در هر صورت تمام پترن هایی که ارائه کننده تصویر چهره مرد باشند در این مجموعه قرار می گیرند.

پوستر چهره

پوستر دیواری چهره زن

این مجموعه را نیز می توان همانند مجموعه اخیر تشریح نمود. ممکن است پوستر طرح چهره زن در برگیرنده تصویر زنان کلاسیک و یا مدرنیته باشد.

به عنوان مثال از تصویر مایکل جکسون و یا مرلین مونرو برای طراحی و عرضه پوستر چهره زنان مدرنیته استفاده می شود. تمام این تصاویر به دو صورت تک بعدی و سه بعدی تولید می شوند.

چهره مورد نظر ممکن است قدری مبهم باشد، اما همین که به چهره زنان تعلق داشته باشد در این مجموعه قرار می گیرد. این قاعده در خصوص تمام دسته بندی های ذکر شده صدق می کند.

پوستر چهره

پوستر دیواری چهره تلفیقی

ممکن است یک پوستر صرفا ارائه کننده تصویر یک چهره نباشد یا اینکه در کنار تصویر یک شخص از پترن های دیگری نیز بهره برد.

به عنوان مثال در برخی از انواع پوستر ها از چهره یک زن در کنار خطوط زیبای نستعلیق استفاد می شود. در موارد محدودی از تصاویر چهره مردان و زنان به صورت همزمان استفاده می شود.

در این صورت نیز باید پوستر مورد نظر را در این مجموعه قرار داد. استفاده از طرح چهره زنان مدرنیته در کنار گل های سه بعدی نیز رواج بسیاری دارد، بنابراین به گونه ای منجر به تلفیق پوستر گل و پوستر چهره شده اند.

پوستر چهره

کاربرد اصولی پوستر دیواری چهره

پوستر چهره در ابتدا برای تکمیل طراحی داخلی مکان های خاصی همچون کلاس های بازیگری، تئاترها و سالن های زیبایی طراحی شدند، اما بعدها به خانه ها و آپارتمان های جوانان نیز راه یافت و حتی امروزه شاهده استفاده از آن ها در سالن های پذیرایی ساختمان های مسکونی هستیم.

در هر صورت استفاده از پوستر چهره نیز همانند سایر پترن ها با توجه به سلیقه افراد متفاوت است، اما موارد ذیل را به عنوان اصولی ترین شیوه ممکن جهت استفاده از پوستر دیواری چهره نام می برند:

  • پوستر دیواری چهره برای سالن زیبایی
  • پوستر دیواری چهره برای اتاق خواب جوانان

پوستر چهره

پوستر دیواری چهره برای سالن زیبایی

سالن زیبایی را اصولا به معنای آرایشگاه های زنانه می شناسند، اما اگر قدری اصولی تر فکر کنیم شامل آرایشگاه های مردانه نیز می شود.

امروزه در بخش های خاصی از سالن های زیبایی از پوستر چهره استفاده می کنند. اصولا پترن هایی که برای چنین سالن هایی انتخاب می شوند باید نشان دهنده چهره های مدرن و بخصوص مدل فشن های محبوب باشند تا بتواند در افراد تاثیرات مطلوب و جذب کنننده ای داشته باشد.

در این خصوص باید به هارمونی فضای مورد نظر توجه کنید. اگر بدون توجه به هارمونی نسبت به انتخاب و خرید پوستر دیواری چهره اقدام کنید قطعا با نتایج مطلوبی مواجه نخواهید شد.

پوستر چهره

پوستر دیواری چهره برای اتاق خواب جوانان

جوانان به عنوان بزرگترین قشر جامعه که در سال های اخیر به خرید پوستر چهره روی آورده اند از این پترن ها برای پوشش دیوار اتاق خواب و خلق یک طراحی خاص و متفاوت بهره می برند.

با توجه به افزایش فروش پوستر دیواری سه بعدی چهره می توان این گونه نتیجه گرفت که در دسته بندی مورد نظر نیز پترن های سه بعدی از محبوبیت بالایی برخوردارند. اصولا استفاده از چنین پترن هایی در اتاق خواب جوانان با هدف خلق یک دکوراسیون مدرن و متفاوت صورت می گیرد.

پوستر چهره

پوستر دیواری چهره را از کجا بخریم؟

فروش پوستر دیواری در فروشگاه های مربوط به عرضه لوازم دکوراسیون داخلی صورت می گیرد، اما اینکه محصول مورد نظر خود را از کدام فروشگاه تهیه کنیم حائز اهمیت است.

ما به شما خرید اینترنتی را پیشنهاد می دهیم، چرا که به شما امکان انتخاب و گزینش یک محصول از میان صدها نمونه برتر را می دهد.

فروشگاه آنلاین دکوراسیون داخلی دکور تک به عنوان یکی از برترین فروشگاه های داخلی در زمینه تولید، عرضه و فروش پوستر دیواری یکی از گزینه های مناسب است.

این مجموعه به شما پیشنهاد می دهد با خرید پوستر دیواری سه بعدی چهره یک فضای متمایز و جذاب را در فضای مورد نظر ایجاد کنید.

در این خصوص می توانید با مشاوران گروه دکور تک تماس گرفته و برای دریافت مشاوره در خصوص تکمیل دکوراسیون داخلی، مشاوره حرفه ای دریافت کنید. این مشاوره به صورت کاملا اصولی و رایگان ارائه می شود.

پوستر چهره

کیفیت پوستر چهره در فروشگاه دکور تک

ضمانت نامه محصولاتی که در وب سایت دکور تک ارائه شده اند گویای کیفیت، دوام و ماندگاری محصولات این شرکت داخلی است.

از طرف دیگر می توان به قیمت پوستر دیواری به عنوان یکی از کاراکترهای مهم در تعیین کیفیت اشاره نمود. ارزان بودن قیمت پوستر دیواری چهره همانند سایر اجناس اشاره به کیفیت محصولات دارد، با این حال برخی از فروشگاه ها نیز محصولات بی کیفیت را با قیمت بالا عرضه می کنند، با این حال هرگز نمی توانند برای مدت طولانی آن ها را ضمانت کیفیت کنند.

تمامی محصولات شرکت دکور تک به مدت پنج سال ضمانت کیفیت شده اند. اعتبار پنج ساله این محصولات بدین معناست که انواع پوستر چهره حداقل به مدت پنج سال، وضوح، شفافیت و سلامت بافت خود را حفظ نموده و به عنوان یک دیوارپوش مناسب بر روی دیوار ساختمان مورد نظر ماندگار خواهد بود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()