شماره تماس : 09128443227
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پوستر دیواری اسپرت

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوستر دیواری اسپرت | خرید پوستر دیواری ورزشی و فوتبالی با قیمت مناسب| دکورتک

امروزه بسیاری از جوانان و نوجوانان علاقه بسیار زیادی به خرید پوستر دیواری اسپرت دارند. هر چند بخش عمده ای از طرفداران این سبک را پسران تشکیل می دهند، با این حال برخی از محصولات این دسته با روحیات دختران در سنین نوجوانی و جوانی تطابق دارد.

پوستر دیواری اسپرت دارای مشخصات و ویژگی های خاصی است که جدا کننده محصولات این دسته از سایر دسته های مربوط به پوستر دیواری است. در این مقاله تصمیم گرفته ایم به معرفی پوستر دیواری اسپورت و بررسی زوایای مختلف آن در فروشگاه آنلاین دکوراسیون داخلی دکور تک بپردازیم.

پیشنهاد می کنیم پیش از خرید پوستر برای اتاق خواب خود این مقاله را مطالعه نموده و سپس با دیدگاهی واضح تر و جامع تر نسبت به انتخاب یک محصول اقدام نمایید. قطعا پس از مطالعه این مطلب می توانید به راحتی یک پوستر اسپرت برای اتاق خود انتخاب کنید. با ما همراه باشید.

پوستر دیواری اسپرت

انواع پوستر دیواری اسپرت

زمانی که شما تصمیم به خرید یک پوستر دیواری با طرح اسپرت می گیرید، ممکن است یک پترن خاص و ویژه مد نظر داشته باشید. به عنوان مثال ممکن است به دنبال خرید پوستر دیواری رونالدو و یا پوستر دیواری مسی باشید.

این دو ستاره فوتبال در عصر حاضر به عنوان محبوب ترین پترن های ورزشی در صنعت پوستر سازی شناخته می شوند. در کنار این ها شما می توانید حتی به دنبال خرید پوستر دیواری تیم های ورزشی یا همان پوستر دیواری فوتبالی همچون پوستر دیواری رئال مادرید، پوستر دیواری بارسلونا، پوستر دیواری یوونتوس و ... باشید.

یکی از دسته بندی های کاربردی در این عرصه از دکوراسیون داخلی، تقسیم بندی انواع پوستر اسپورت به پوستر دیواری ماشین، پوستر دیواری ماشین مسابقه ای، پوستر دیواری موتور، پوستر دیواری موتور سیکلت، پوستر دیوار بوکس، پوستر دیواری بدنسازی، پوستر دیواری تنیس و مواردی از این قبیل است، با این حال مهم ترین دسته بندی صورت گرفته در این عرصه را در ادامه بیان می کنیم.

پوستر دیواری اسپرت

پوستر دیواری اسپرت پسرانه

اغلب تصاویر ارائه شده در این زمینه را می توان در مجموعه پوستر دیواری اسپورت پسرانه قرار داد. علاقه پسران به دنیای ورزش و انواع ورزش های ملی و بین المللی مشهود است و این امر در توسعه و رونق پترن های پسرانه در صنعت پوستر سازی و دسته پوستر دیواری اسپرت بی تاثیر نبوده است.

اغلب دسته بندی هایی که در مبحث قبل بیان کردیم در زمره پوستر اسپرت پسرانه قرار دارند، با این حال این دسته بندی کاملا نسبی است و به صورت مطلق بیان نشده است. به عنوان مثال هم اکنون برخی از دختران جوان و نوجوان نیز از نصب پوستر رونالدو در اتاق خواب خود به شدت استقبال می کنند.

پوستر دیواری اسپرت

پوستر دیواری اسپرت دخترانه

شاید بخواهید از یک پوستر اسپرت با پترن های دخترانه در اتاق خواب خود استفاده کنید. چنین پترن هایی نیز در صنعت پوستر سازی مورد توجه قرار می گیرند، با این حال بسیار محدود بوده و به تصاویر اندکی محدود شده اند.

اغلب تصاویر اسپرت دخترانه برگرفته از صنعت ورزش و فوتبال در دنیای غرب است و کمتر تصویری به ورزش بانوان در ایران اختصاص دارد، با این حال شما می توانید پترن مورد علاقه خود را به شرکت های عرضه کننده و فروش پوستر دیواری اسپرت ارائه نموده و از آن ها درخواست نمایید دیوارپوش مورد نظر را با توجه به همان تصویر و پترن پیشنهادی آماده کنند. شرکت دکور تک آماده پذیرش پترن های مورد نظر شما جهت تولید پوستر دیواری ورزشی است.

پوستر دیواری اسپرت

انواع متریال پوستر دیواری اسپرت

از سبک، طرح و رنگ پوستر که بگذریم، به یکی از مهمترین کاراکترهای موجود جهت تعیین کیفیت و قیمت پوستر دیواری اسپرت می رسیم. متریال پوستر همان بافت و جنسی است که طراحی مورد نظر بر روی آن صورت گرفته و سپس بر روی دیوار الصاق می گردد.

این متریال ها در نقاط مختلف جهان با یکدیگر متفاوت بوده و از کاغذهای ساده و بدون حاشیه تا خرده چوب های نجاری و پشم بسیاری از حیوانات را شامل می شود. در ایران چهار متریال به عنوان محبوب ترین متریال های ممکن در زمان انتخاب و خرید پوستر شناخته می شوند.  

بافت ساده، بافت طرح دار، بافت چرمی و بافت هلندی پر طرفدارترین و محبوب ترین متریال های موجود در صنعت پوستر سازی در ایران بوده و با قیمت های متفاوت و کیفیت های مختلف ارائه می شوند.

در این میان بافت ساده و کاغذی به عنوان یک متریال داخلی شناخته می شود، اما سایر بافت ها از خارج تهیه شده و قیمت بیشتری دارند. تمامی متریال های ذکر شده در این مبحث توسط شرکت دکور تک و برای تولید پوستر دیواری ورزشی بکار می رود. انتخاب متریال به عهده خریدار خواهد بود.

پوستر دیواری اسپرت

کاربرد پوستر دیواری اسپرت

در اغلب موارد هدف از خرید پوستر دیواری ، تکمیل دکوراسیون داخلی در بخش های مختلفی از یک ساختمان مسکونی است، بدین معنا که پوستر مورد نظر در پذیرایی، اتاق خواب، راهرو و حتی سرویس بهداشتی بکار می رود، اما فروش پوستر دیواری به این موارد محدود نشده و ممکن است با هدف تکمیل دکوراسیون های تجاری یا اداری نیز صورت گیرد.

در خصوص پوستر ورزشی باید بگوییم این پترن های خاص را در اغلب موارد برای تکمیل طراحی اتاق خواب پسران در دوره نوجوانی خریداری می کنند و بعد از آن می توان به طراحی ویژه سالن های اداری در موسسات ورزشی اشاره کرد. در رده سوم می توان به طراحی اتاق خواب پسران در دوره جوانی و سپس دخترانی که سنین مدرسه و بخصوص دوره متوسطه را سپری می کنند اشاره کرد.

در ابتدا باید یک دیوار مناسب برای الصاق پوستر انتخاب شود. درصد بسیار زیادی از انواع پوستر دیواری قابلیت انتقال و جابجایی پس از نصب را ندارند و در صورتی که بر روی دیوار نصب شوند باید تا زمان تعویض پوستر در همان بخش از ساختمان بمانند. بنابراین انتخاب دیوار مورد نظر از اهمیت بسزایی برخوردار است.

پوستر دیواری اسپرت

نتایج روانشناسی استفاده از پوستر دیواری اسپرت

پترن های ورزشی تاثیر بسزایی در افزایش روحیه و انرژی افراد دارند. از دیدگاه علم روانشناسی استفاده از تصاویر ورزشی باعث می شود روحیه ورزش و تحرک در انسان افزایش یافته و به سمت یک زندگی پر از هیجان با سلامت جسمی و روحی فراوان برود. این امر در قرن حاضر و به دنبال کاهش تحرک انسان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

اگر می خواهید یک پاسخ منطقی به روحیات فرزند خود داده و با وسایل مناسب او را در دوره پر شور و هیجان نوجوانی همراهی کنید خرید پوستر دیواری اسپرت و بخصوص پوستر دیواری فوتبالی که مورد علاقه اغلب نوجوانان است را پیشنهاد می دهیم. در این خصوص بهتر است با فرزند خود مشورت کرده و با توجه به سلیقه و روحیات او یک پترن مناسب را انتخاب کنید.

پوستر دیواری اسپرت

استفاده از کاغذ دیواری اسپرت و پوستر دیواری ورزشی

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای طراحی اتاق خواب فرزندتان انجام دهید خرید کاغذ دیواری اسپرت در کنار پوستر دیواری ورزشی است. اگر طرح پوستر دیواری بسیار شلوغ و متنوع است باید یک کاغذ دیواری ساده انتخاب کنید که رنگ آمیزی متنوعی نداشته باشید. اصولا انواع پوستر دیواری اسپرت دارای سبک مدرن و امروزی هستند. این قاعده در زمان انتخاب کاغذ دیواری اسپرت باید مورد توجه شما قرار گیرد.

پوستر دیواری اسپرت

هارمونی فضا نیز باید با پیروی از سبک مدرن یا امروزی و یا ترکیبی از هر دو تکمیل شده باشد در غیر این صورت باید از پوسترهایی که طرح کلاسیک و ورزش های رزمی یا ورزش در صده های قبل را به نمایش می گذارد استفاده کنید. جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های درج شده در وب سایت دکوراسیون داخلی دکور تک تماس بگیرید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()