شماره تماس : 09128443227
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پوستر دیواری مدرن

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوستر دیواری مدرن | پوستر سه بعدی مدرن

یکی از زیر مجموعه های صنعت طراحی و چاپ پوستر دیواری به معرفی محصولاتی با پیروی از سبک مدرنیته پرداخته است که بیشتر آن را با نام پوستر دیواری مدرن می شناسند.

جالب است بدانید که پوستر دیواری مدرن یک کلیت خاص در میان زیر مجموعه های مربوطه است و با دسته هایی همچون پوستر گل و یا پوستر طبیعت مقایسه نمی شود، بلکه می تواند برخی از محصولات این دسته ها را نیز در برگیرد.

سبک مدرنیته در دوره های متوالی با سلایق متفاوت خود را وفق داده و با پترن های ویژه ای ابراز وجود نموده است. به عنوان مثال، در یک دوره با طرح گل های فانتزی، در یک دوره دیگر با طرح های انتزاعی و در دوره معاصر با اشکال هندسی خود را نشان می دهد.

اکنون که در خصوص این دسته از مجموعه پوستر دیواری اطلاعات مختصری به دست آوردید، بهتر است با ادامه این بخش و بررسی تفصیلی و حرفه ای تر موضوع ما را همراهی کنید.

پوستر دیواری مدرن

با پوستر دیواری مدرن آشنا شوید

مدرنیته به سبک هایی گفته می شود که از قواعد بخصوصی در زمان طراحی آن استفاده می شود. اغلب این قواعد بسیار ساده و در عین حال تخصصی هستند، بدین صورت که مخاطب تصور می کند خلق یک تصویر به سبک مدرنیته کار راحتی است، اما اندکی دقت در کلیت تصویر، انسان را به این واقعیت می رساند که خلق چنین پترن هایی نیازمند یک ذوق هنرمندانه و کاملا حرفه ای است.

پترن های متعددی را می توان در قالب سبک مدرن نام برد. طرح چهره زنان غربی، طرح مکان های توریستی و تاریخی، طرح گل های فانتزی با جلوه های خشک و کاغذی، طرح های انتزاعی و از همه مهمتر بسیاری از اشکال هندسی در زمره سبک مدرن و مدرنیته قرار می گیرند.

در غیر بیست و یکم طرح ها و اشکال هندسی بیش از سایر پترن ها جنبه مدرنیته به خود گرفته اند. این ویژگی شامل حال تمامی پترن های مذکور نمی شود و باید قواعد کلی سبک مدرن در آن مشاهده شود.

یکی از مهمترین قواعد بکار رفته در این سبک، سادگی و عدم پیچیدگی تصویر برای کاربران است. در این خصوص اغلب رنگ های بکار رفته، مات و غیر متالیک هستند، با این حال می توان با رنگ های متالیک نیز طراحی مدرنی را ارائه کرد.

پوستر دیواری مدرن

تفاوت پوستر دیواری مدرن با سایر پترن ها

شما ممکن است وارد دسته پوستر دیواری گل شوید و در آنجا ده ها پترن پیشنهادی را مشاهده کنید که همگی قابلیت قرار گرفتن در زیرمجموعه پوستر دیواری مدرن را دارند.

در واقع هر محصولی که قابلیت تکمیل طراحی در دکوراسیون های مدرن را داشته باشد، با عنوان پوستر مدرن شناخته می شود، حال تفاوتی ندارد این پوستر یک پوستر دیواری گل یا پوستر دیواری طبیعت یا ... باشد.

پترن هایی که ساده تر هستند، بیشتر قابلیت قرار گرفتن در این مجموعه را دارند. به عنوان مثال طرح هایی که برگرفته از خطوط منظم بوده و در تهیه آن ها از رنگ های محدودی استفاده شده است به درستی در مجموعه پوستر مدرن قرار می گیرند.

این امر به معنای عدم قابلیت برخی از پوسترها به علت پیچیده تر بودن و یا استفاده از رنگ های متعدد جهت قرار گرفتن در مجموعه مورد نظر نیست، چرا که در تمامی عرصه های هنری استثنائاتی وجود دارد؛ از این رو ممکن است یک تصویر خاص با رنگ های فانتزی، متالیک و بدون خطوط منظم نیز در این دسته قرار گیرد و به عنوان پوستر مدرن به فروش برسد.

پوستر دیواری مدرن

طراحی داخلی با استفاده از پوستر مدرن

خرید پوستر مدرن با اهداف خاصی صورت می گیرد. ممکن است یکی از کاربران از پترن های مدرن برای طراحی ساختمان های مسکونی استفاده کنند و برخی دیگر نیز برای ساختمان های تجاری!

حتی ساختمان های اداری نیز می توانند در میان محصولات بسیار زیادی که در این دسته وجود دارد به دنبال یک پوستر زیبا، جذاب و کاربردی باشند.

یکی از متداول ترین مکان های نصب پوستر دیواری، بخش پذیرایی است. دیوار پشت تلویزیون و دیوار پشت مبلمان در پذیرایی مهمتر از سایر دیوارها هستند.

اصولا خرید پوستر سه بعدی مدرن برای این مکان ها متداول تر است با این حال پترن های ساده و تک بعدی نیز نتایج مطلوبی به دنبال خواهند داشت.

در ساختمان های تجاری و اداری نیز دیوارهای لابی، سالن انتظار و یا اتاق مدیران فضای مناسبی جهت بکارگیری طرح های مدرنیته است.

نکته حائز اهمیت در زمان انتخاب و خرید پوستر دیواری مدرن ، استفاده از وسایل و کاغذ دیواری های مناسب با این سبک است تا یک طراحی اصولی در فضای ساختمان ایجاد گردد.

اصولا برای تکمیل این طراحی از کارشناسان حرفه ای مشاوره می گیرند. شما نیز می توانید پیش از خرید این وسایل، با یک طراح حرفه ای در زمینه دکوراسیون داخلی مشورت نمایید.

پوستر دیواری مدرن

کیفیت پوستر دیواری مدرن

قیمت پوستر دیواری با کیفیت آن رابطه مستقیم دارد. هرچقدر کیفیت بافت و متریال یک محصول افزایش یابد، شما نیز برای خرید باید بهای بیشتری را پرداخت کنید.

قیمت پوستر دیواری مدرن نیز بستگی به کیفیت بافت و جنس پوستر دارد. در این خصوص باید گفت که نوع طراحی و مدرن بودن یا نبودن آن هیچ گونه تاثیری در قیمت پوستر دیواری نخواهد داشت.

برخی از افراد تصور می کنند خرید پوستر دیواری سه بعدی گران تر و پرهزینه تر از طرح های تک بعدی است، اما بد نیست بدانید که سه بعدی بودن نیز هیچ گونه تاثیری در قیمت پوستر نداشته و صرفا باعث می شود یک محصول در دسته ای از انواع پوسترهای تک بعدی و یا سه بعدی قرار بگیرد، هرچند امروزه توجه ویژه ای به پترن های سه بعدی می شود.

از آنجا که مبحث بررسی کیفیت پوستر دیواری نیز یک مبحث کاملا تخصصی است، باید در زمینه انتخاب و گزینش یک متریال مناسب با مشاوران حرفه ای مشورت نموده و سپس مبادرت به انتخاب یک گزینه مناسب کنید.

ناگفته نماند که هرچقدر کیفیت بافت و جنس پوستر ارزشمندتر باشد، جلوه طراحی و چاپ تصویر بر روی صفحه مورد نظر نیز افزایش خواهد یافت.

پوستر دیواری مدرن

پوستر مدرن را از کجا خریداری نماییم؟

شما می توانید از دو شیوه حضوری و غیر حضوری برای خرید پوستر دیواری اقدام کنید با این حال ما به شما خرید پوستر مدرن به صورت اینترنتی و یا تلفنی (غیر حضوری) را پیشنهاد می دهیم.

این روش چند سالی است که در کشورهای مدرن برای خرید بسیاری از اقلام مورد نیاز استفاده می شود و در سالان اخیر نیز در کشورهای جهان سوم باب شده است.

در خرید اینترنتی مسئله ای با عنوان اعتماد به فروشنده مطرح می شود. یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش وسایل مورد نیاز برای تکمیل طراحی داخلی باید اعتماد مشتریان را  به دست آورد تا بتواند در عرصه اینترنت و به صورت مجازی به فعالیت های اقتصادی خود ادامه دهد.

فروشگاه اینترنتی دکوراسیون داخلی دکور تک، یکی از فروشگاه های داخلی در زمینه طراحی، تولید و فروش پوستر دیواری برای فضاهای مدرن، امروزی و کلاسیک است.

پوستر دیواری مدرن یکی از دسته هایی است که با کیفیت بسیار بالایی در این مجموعه عرضه می شود و طی یک سال اخیر محبوبیت بسیار زیادی نزد کاربران به دست آورده است.

شما نیز می توانید از طریق این وب سایت اقدام به خرید پوستر مدرن نموده و آن را در مدت زمان اندکی پس از ثبت سفارش تحویل بگیرید.

پوستر دیواری مدرن

گارانتی و ضمانت نامه کیفیت

ضمانت نمودن تمامی محصولات یکی از اقداماتی است که توسط شرکت دکور تک و در راستای اعتماد سازی و جلب اعتماد مشتریان و کاربران صورت گرفته است.

محصولات این فروشگاه برای طولانی مدت تضمین کیفیت می شوند و اگر خریدار بتواند عدم کیفیت محصول در پنج سال اول خرید و نصب را ثابت کند، می تواند از شرکت تقاضای خسارات نماید.

گارانتی تعویض یکی دیگر از مزایای خرید پوستر دیواری مدرن از وب سایت دکور تک است. اعتبار این ضمانت نامه به مدت دو سال، امکان تعویض کالا را به کاربران و مشتریان فراهم می کند.

نکته ای که در این خصوص باید مورد توجه شما قرار گیرد این است که ارزش و اعتبار ضمانت نامه در گرو این است که از ناحیه مشتری خسارتی به محصول وارد نشده باشد، در غیر این صورت امکان استفاده از مزایای برگه ضمانت وجود ندارد.

پوستر دیواری مدرن

دریافت مشاوره از مجموعه دکور تک

خرید پوستر دیواری مدرن یک خرید چالش برانگیز است. شاید طرح ها و پترن هایی که شما تصور می کنید برای فضای پذیرایی، اتاق خواب و یا محل کار مناسب است، هیچ گونه تناسبی با فضای مورد نظر نداشته باشد و یا اینکه ابهاماتی در خصوص خرید یک محصول با متریال خاص داشته باشید. قیمت پوستر دیواری یکی از مهمترین مسائلی است که همواره کاربران را به سمت دریافت مشاوره سوق می دهد.

در زمان انتخاب و خرید پوستر دیواری مدرن هرگونه سوالی را می توانید در سیستم مشاوره رایگان مجموعه دکور تک مطرح نموده و پاسخ کارشناسان را دریافت نمایید.

با توجه به اینکه مجموعه پوستر دیواری مدرن در زمره جدیدترین دسته های ممکن در صنعت پوستر سازی قرار دارد، قطعا شما نیز پیش از خرید به دریافت یک مشاوره اصولی و حرفه ای نیاز خواهید داشت.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()