شماره تماس : 09128443227
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پوستر دیواری پشت تلویزیون

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوستر دیواری پشت تلویزیون - قیمت پوسترهای سه بعدی پشت تلویزیون جدید - دکور تک

دیوار پشت تلویزیون در دکوراسیون منازل امروزی مورد توجه بسیاری از زوجین جوان واقع شده است، از این رو شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی تصمیم گرفتند تا پوستر دیواری پشت تلویزیون را مختص این فضا طراحی و راهی بازار کنند.

با توجه به اینکه دیوار پشت تلویزیون یکی از مهم ترین ارکان فضای داخلی است در حال حاضر الگو های ویژه ای برای آن در نظر گرفته شده است. این دیوار به عنوان مهمترین بخش از طراحی داخلی یک ساختمان مسکونی از قواعد ویژه ‌ای پیروی می کند که تحت عنوان طراحی دیوار پشت تلویزیون مطرح می ‌شوند.

ما در این بخش مهم ترین قواعد و زیباترین الگو های موجود جهت طراحی دیوار پشت تلویزیون را برای شما جمع آوری کرده ایم. اگر به سبک دکوراسیون داخلی ساختمان مسکونی خود اهمیت بسیار زیادی می دهید پیشنهاد می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

پشت تلوزیون یک از نقطه های کانونی فضای پذیرایی

منظور از نقطه کانونی در یک طراحی داخلی همان بخشی است که طراحی از آنجا آغاز شده و بخش‌ های دیگر دکوراسیون داخلی از سبک کلی آن تاثیر می پذیرند. این نقطه در ساختمان های مختلف کاملا متفاوت بوده و ممکن است شامل اجزای مختلفی همچون محل قرارگیری تلویزیون، یک پنجره با چشم انداز بسیار زیبا به سمت طبیعت یا ویو ابدی، شومینه و مواردی از این قبیل باشد.

بدون شک محل قرارگیری تلویزیون متداول ترین نقطه کانونی ساختمان‌های مسکونی بوده و استفاده از نقاط دیگر به عنوان نقطه کانونی و مرکزی یک ساختمان، رواج کمتری دارد. به همین علت است که امروزه بخش خاصی در هنر دکوراسیون داخلی با عنوان طراحی دیوار پشت تلویزیون، به این بخش اختصاص یافته است.

طراحی پشت تلویزیون از قدیم الایام تا کنون

اولین و ابتدایی ترین الگویی که برای طراحی دیوار پشت تلویزیون به کار گرفته شد، استفاده از ساعت های دیواری زیبا با طرح های جذاب و تابلو مانند بود. بعدها و در ساختمان های مدرن تر از پرده های زیبا برای ایجاد یک سبک خاص در دکوراسیون داخلی استفاده شد؛ این کار علاوه بر اینکه از انعکاس نور آفتاب در صفحه نمایشگر تلویزیون جلوگیری می کرد منجر به یک طراحی دلپذیر در فضای پشت تلویزیون می شد.

بعدها استفاده از کاغذ دیواری مطرح گردید اما نتوانست در مقایسه با پرده های توری، حریر و گلدار موفقیت چندانی به دست آورد تا این که صنعت پوستر سازی در چند دهه اخیر با تولید و فروش پوستر دیواری پشت تلویزیون مهمترین گام ممکن در این عرصه را برداشت و به محبوب ترین شیوه طراحی این بخش از ساختمان‌ های مسکونی مبدل گشت.

خصوصیات پوستر دیواری پشت تلویزیون

خالی بودن بخشی از فضای پوستر دیواری با هدف قرارگیری تلویزیون در آن نقطه، مهمترین خصوصیت و عامل جدا کننده پوستر پشت تلویزیون از دیگر انواع پوستر هاست. پوستر دیواری پشت تلویزیون به گونه ای طراحی می شود که از تلویزیون برای تکمیل طراحی کلی آن استفاده می شود به صورتی که تلویزیون بخشی از طراحی پوستر به نظر می رسد.

این فضای خالی در یک پوستر دیواری ممکن است در بخش میانی و یا بخش پایینی قرار داشته باشد اما تعداد بسیار محدودی از انواع پوستر دیواری پشت ال ای دی در گوشه های سمت راست و چپ و در بخش پایینی این فضای خالی را مهیا نموده اند؛ بنابراین کاربر می تواند تلویزیون خود را در یکی از بخش های پایینی قرار داده و سبک ویژه ‌ای را خلق نماید.

با این حال استفاده از این شیوه چندان متداول نبوده و اغلب پوسترهایی که با هدف پوشش دیوار پشت تلویزیون طراحی می شوند این فضای خالی را در بخش میانی پوستر  قرار داده‌اند.

انواع الگو پوستر پشت تلویزیون

از الگو های مختلفی برای طراحی پوستر دیواری پشت ال سی دی و ال ای دی می توان استفاده کرد. مهم ترین خصوصیاتی که باید در این الگو ها حفظ گردد سادگی کلی و عدم استفاده از طرح های شلوغ است چرا که پوستر دیواری پشت تلویزیون نباید ذهن مخاطب را برای دفعات متعدد به کنکاش در خصوص طراحی موجود واداشته و او را از تمرکز بر روی برنامه های تلویزیونی غافل سازد.

استفاده از الگو های هندسی، طراحی گل های فانتزی و طبیعی و الگو های اسپرت متداول ترین طراحی های ممکن در خصوص پوستر دیواری پشت lcd و led است. استفاده از مناظر طبیعی، تصاویر هنرمندان، ورزشکاران، پوسترهایی با رنگ مشکی و مواردی از این قبیل برای پوشش این دیوار مناسب نخواهند بود.

بهترین و جدیدترین پوستر دیواری پشت تلویزیون

امروزه از پوستر دیواری گل به عنوان زیباترین الگو ممکن برای پوشش دیوار پشت led و lcd استفاده می شود. اغلب این پوستر ها دارای طراحی گرم و صمیمی، رنگ آمیزی ملایم و خنثی و سادگی ملموسی هستند که سادگی و تعادل طبع در مخاطب را ایجاد می کنند.

شما می توانید در گالری های ارائه شده در این خصوص زیبایی پوستر سه بعدی طرح گل برای طراحی دیوار پشت تلویزیون را مشاهده کنید. در این خصوص هر چند که طراحی فانتزی رواج بیشتری دارد با این حال نباید از زیبایی طراحی گل های طبیعی نیز غافل شد.

به سبک کلی دکوراسیون داخلی دقت کنید

دکوراسیون های داخلی همواره از یک کلیت ویژه پیروی می کنند که در قالب سبک دکوراسیون داخلی مطرح می‌شود. پوستر دیواری پشت تلویزیون نیز باید از این کلیت پیروی کرده و با سبک کلی طراحی داخلی متناسب باشد؛ به عنوان مثال برای پوستر دیواری پشت تی وی در دکوراسیون های لوکس از رنگ های لاکچری همچون طلایی، نقره ای و رنگهای براق استفاده می شود.

استفاده از رنگ های خنثی باعث می شود پوستر پشت تلویزیون با دکوراسیون امروزی تناسب داشته باشد اما اگر رنگ سفید و رنگهای روشن، طراحی کلی پوستر را تشکیل می دهند یک محصول مناسب برای سبک مدرن خواهد بود.

استفاده از طرح های هندسی و ساده برای سبک دکوراسیون هلندی و استفاده از رنگ های فیروزه ای مناسب با سبک یونانی است. برای سبک کلاسیک از رنگ‌ های قهوه‌ای سوخته، متوسط و ملایم استفاده کنید و اگر رنگ آمیزی پوستر، ترکیبی از رنگ های مختلف باشد می توان از آن برای سبک دکوراسیون ترکی استفاده کرد.

سبک بریتانیایی در اغلب موارد نیازمند استفاده از رنگ‌های تیره است و سبک دکوراسیون داخلی کشورهای جنوب شرق آسیا نیز ساده‌ ترین طراحی و رنگ آمیزی ممکن را نیاز دارد.

به ابعاد تلویزیون و طراحی پوستر پشت تی وی دقت کنید

زمانی که تلویزیون را بر روی دیوار نصب می کنید، نباید برخی از ارکان طراحی اصلی پوستر دیواری را پوشش دهد. همچنین نباید ابعاد تلویزیون در مقایسه با فضای خالی تعبیه شده در پوستر دیواری کوچک تر باشد چرا که یک صحنه نامتعادل و نامتناسب را ایجاد می کند.

ابعاد تلویزیون و طراحی پوستر دیواری باید به گونه ای باشند که تلویزیون پس از نصب، علاوه بر اینکه طراحی اصلی را پوشش نمی دهد تمام فضای خالی تعبیه شده در پوستر را پوشش دهد.

شما می توانید این مسئله را به با شرکتی که قصد خرید پوستر دیواری از آنها را دارید در میان گذاشته و از آنها بخواهید محصول را به گونه ای آماده کنند که با ابعاد تلویزیون شما تناسب و همخوانی داشته باشد. معمولاً شرکت های فعال در زمینه دکوراسیون داخلی یک بخش ویژه با عنوان مشاوره را جهت رفع چنین مسائلی در نظر می گیرند.

قیمت پوستر دیواری پشت تلویزیون

سعی کنید پوستر دیواری پشت ال ای دی را به گونه ای انتخاب کنید که دوام و ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد. این دوام و ماندگاری مستلزم پرداخت هزینه بیشتر است چرا که شما ملزم به خرید پوستر دیواری با متریال های با کیفیت و گران قیمت خواهید بود.

در این خصوص می‌توان به متریال هلندی و بافت چرمی اشاره کرد که هرچند از قیمت بیشتری برخوردارند اما دوام و ماندگاری بسیار بالایی داشته و به تبع قیمت پوستر دیواری پشت تلویزیون را نیز افزایش می دهند.

اگر در دوره های مختلف مبادرت به تغییر دکوراسیون داخلی منزل خود می کنید می توانید محصولاتی با قیمت ارزان تر تهیه نموده و یک خرید مقرون به صرفه داشته باشید.

در این خصوص می توان مبادرت به خرید پوستر دیواری پشت تی وی با متریال های ساده و طرح دار نمود. قیمت پوستر دیواری پشت تلویزیون با جنس ساده و طرح دار در مقایسه با جنس هلندی و چرمی ارزان تر بوده و البته دوام کمتری نیز خواهد داشت.

فروش پوستر پشت تی وی

امروزه فروش پوستر دیواری پشت ال ای دی و ال سی دی در مقایسه با پوستر اتاق خواب، پوستر پشت مبلمان، پوستر های اداری و تجاری و مواردی از این قبیل رونق بیشتری داشته و بخش قابل توجهی از فعالیت شرکت های مربوط به تولیدات لوکس ساختمانی را در بر می‌ گیرد.

هر چند در دسته های مختلفی از پوستر دیواری همچون دسته‌ گل، طبیعت، اشکال هندسی، پوسترهای لاکچری و غیره محصولاتی وجود دارند که ویژگی های لازم جهت پوشش دیوار پشت تلویزیون را دارند با این حال شاهد خلق دسته جدیدی با عنوان پوستر دیواری پشت تلویزیون در صنعت دکوراسیون داخلی هستیم.

خرید پوستر دیواری پشت تلویزیون

پوستر دیواری پشت ال سی دی با پوستر دیواری پشت ال ای دی و تلویزیون تفاوتی ندارد شما میتوانید برای خرید پوستر مناسب در این زمینه از طریق فروشگاه اینترنتی دکوراسیون داخلی دکور تک اقدام کنید.

این فروشگاه عرضه کننده برترین محصولات پوستری در این زمینه بوده و محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به کاربران خود عرضه می کند. هم اکنون می توانید به صورت اینترنتی و یا تلفنی اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نموده و آن را دو روز بعد درب منزل خود دریافت نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()