شماره تماس : 09128443227
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پوستر سه بعدی لاکچری

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوستر سه بعدی لاکچری | پوستر دیواری لاکچری خاص - دکور تک

طراحی داخلی یک ساختمان امروزی با استفاده از پوستر سه بعدی لاکچری خاص به نهایت زیبایی می رسد. تصاویر ارائه شده از نصب این دیوارپوش بسیار شکیل گویای این واقعیت است. پوستر دیواری لاکچری در زمره پرطرفدارترین محصولات مربوط به طراحی داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری قرار دارد.

این محصول لوکس و چشم نواز قادر است کیفیت طراحی صورت گرفته در چیدمان یک منزل و یا دفتر کار را به شدت ارتقا داده و تحسین مخاطب را برانگیزد. اصولا یک خریدار برای انتخاب پوستر دیواری لاکچری مدت زمان زیادی نیاز دارد چرا که انتخاب یک گزینه مناسب در میان صدها طرح لوکس و تجملی کار چندان راحتی نخواهد بود.

ویژگی های پوستر سه بعدی لاکچری خاص

بهتر است بدانید برخی از فروشگاه ها تعدادی از محصولات ساده خود را در غالب پوستر سه بعدی لاکچری عرضه می کنند. پوستر دیواری لاکچری دارای مشخصات خاصی است و کلا با عنوان پوستر دیواری خاص نیز شناخته می شود. بنابراین دقت کنید فریب این تبلیغات را نخورید.

طراحی و تصاویر پوسترهای لاکچری بسیار ارزشمند و گرانبها به نظر می رسند. این تصاویر با الهام از بخش های متفاوتی از تاریخ، جغرافیا، فلسفه و ... طراحی شده و به عرصه پوسترهای دیواری راه یافته اند.

لاکچری بودن با گرانبها بودن در آمیخته است، بنابراین متریال این محصولات نیز بسیار ارزشمند و گران قیمت خواهد بود. سه بعدی بودن و در برخی از موارد برجسته بودن نیز از جمله مشخصات اصلی یک پوستر لوکس و لاکچری است.

پوستر دیواری سه بعدی لاکچری بهتر است یا کاغذ دیواری لوکس

پوستر سه بعدی لاکچری نوعی دیوار پوش بسیار شیک و مدرن است که یک تصویر را با رنگ ها و یا طرح های لوکس و اشرافی ارائه می کند اما کاغذ دیواری لاکچری دارای یک تصویر تکراری است که در سراسر رول خریداری شده پراکنده می باشد.

هر دو این محصولات بسیار زیبا و شیک هستند. امروزه استفاده توامان از این دو محصول برای طراحی داخلی، بسیار متداول است. دکوراتورهای حرفه ای با استفاده از دو و یا چندین دیوارپوش متفاوت و به بهترین صورت ممکن دیوارهای داخلی یک ساختمان را طراحی می کنند.

استفاده از چندین محصول متفاوت همچون پوستر و کاغذ دیواری در کنار یکدیگر از یکنواخت شدن فضا جلوگیری میکند. شما نیز می توانید برای ایجاد یک جلوه زیبا از دیوارپوشهای لاکچری و متفاوت استفاده کنید. قطعا نتیجه کار شما را بسیار خرسند خواهد نمود.

پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون

بخشی از تولیدات مربوطه در صنایع دکوراسیون داخلی به تولید پوستر سه بعدی لاکچری با قابلیت قرار گیری بر روی دیوار پشت تلویزیون اختصاص دارد. دیوار پشت تلویزیون در اغلب منازل مسکونی به عنوان نقطه کانونی شناخته می شود و در کتب مربوط به اصول طراحی داخلی، توجه ویژه ای نسبت به آن صورت گرفته است.

نقطه کانونی یک منزل در مقابل دیدگان تمام اعضای خانواده بوده و مهمانان نیز به خوبی آن را رویت می کنند بنابراین جای تعجب ندارد اگر بگوییم مهمترین دیوار یک منزل را نقطه کانونی می گویند.

پوستر سه بعدی لاکچری همچون دیگر انواع پوستر دیواری پشت تلویزیون دارای یک ویژگی خاص است؛ در واقع پوستر مورد نظر باید فضای لازم برای قرار گیری تلوزیون در بخش های پایینی و یا میانی را داشته باشد. بدین صورت که تلویزیون قرار است طرح مورد نظر را تکمیل کند.

پوستر سه بعدی لاکچری پذیرایی

پس از پوستر پشت تلویزیون، می توان به دیوار پشت مبلمان به عنوان محبوب ترین دیوار موجود برای نصب پوستر دیواری لاکچری اشاره کرد. امروزه استقبال بسیار زیادی از این گونه پوسترها به عمل می آید و دکوراتورها نیز این دیوار را به عنوان مهمترین رکن تکمیل کننده طراحی داخلی یک منزل مسکونی می شناسند. این پوستر دیواری می تواند جلوه فوق العاده زیبایی به چیدمان مبل و دیگر وسایل پذیرایی ببخشد.

مهمترین ویژگی این محصول قرارگیری طرح اصلی در بخش بالایی و یا همان بخش شمالی پوستر دیواری است. دقت کنید که منظور ما از این مشخصات به معنای خالی بودن دیوارپوش از طرح و تصویر در یک قسمت خاص نیست بلکه تصویر اصلی و هدف نهایی از طراحی صورت گرفته باید در بخش بالایی باشد تا طرح مورد نظر پشت مبلمان و وسایل دکوری موجود در پذیرایی پنهان نگردد.

پوستر اتاق خواب لاکچری

اگر اتاق خواب شما بسیار اشرافی و لوکس است قطعا با خرید پوستر سه بعدی لاکچری می توانید این زیبایی را چندین برابر کنید. بسیاری از پوسترهای لاکچری تناسب بسیار زیادی با فضای اتاق خواب ها دارند.

شما می توانید با توجه به ذوق و سلیقه خود یک طرح مناسب اعم از تصاویر هنری مربوط به صورت انسان، تصاویر طرح داماسک، تصاویر پرتره، تصاویر لوکس طلایی، نقره ای، متالیک و ... را انتخاب کنید.

یکی از برترین نقاط موجود برای نصب پوستر اعم از لاکچری و یا غیر لاکچری در اتاق خواب، دیوار پشت تخت خواب است. علاوه بر اصول هنری، اصول روانشناسی نیز این مهم را تایید می کند. به گرم بودن تصویر توجه کنید. از تصاویر بیش از حد روشن نیز استفاده نکنید. این تصاویر برای اتاق خواب که مکان استراحت است مناسب نمی باشند.

پوستر سه بعدی لاکچری دفتر کار

بسیاری از مکان های تجاری در زمره خریداران پوستر دیواری لاکچری قرار دارند. دفتر کار شما می تواند فضای مناسبی برای نصب یک پوستر خاص و لوکس باشد. اگر میز و صندلی و دیگر ارکان اتاق کار شما طراحی لوکس و لاکچری دارند، فرصت را از دست ندهید و طراحی داخلی آن را با خرید پوستر دیواری لوکس و مناسب تکمیل کنید.

دیوارهایی که در پشت میز و صندلی روسا و کارکنان یک شرکت یا اداره قرار دارند بهترین مکان نصب پوستر دیواری لاکچری است. اصولا از دیوارپوش هایی که جلوه بسیار زیادی دارند در مقابل دیدگان کارکنان استفاده نمی شود چرا که فضا باید تمرکز کافی برای فعالیت آنها را فراهم آورد.

علاوه بر دفتر کار می توان به برخی از مکان های تجاری همچون کافه ها، رستوران ها و هتل ها اشاره کرد که لابی ساختمان خود را با استفاده از یک و یا چند دیوارپوش لاکچری بسیار شکیل و جذاب می کنند. این کار در افزایش کیفیت و معرفی مکان تجاری بسیار موثر خواهد بود.

قیمت پوستر دیواری لاکچری

پوستر دیواری یک محصول لوکس ساختمانی در طراحی داخلی است و بدون شک در زمره محصولات گران قیمت قرار دارد. زمانی که لاکچری بودن نیز به این محصول اضافه گردد، قطعا قیمت آن افزایش خواهد یافت.

با توجه به نیاز جامعه در خصوص خرید پوستر دیواری لاکچری شاهد افزایش فروش این محصولات در قالب متریال های ساده تر و با قیمت پایین تر هستیم. شما در وب سایت دکور تک عدم تفاوت قیمت پوستر دیواری لاکچری با پوسترهای دیگر را مشاهده می کنید.

این امر امکان خرید محصولات بسیار زیبا و لوکس ساختمانی برای اقشار مختلف جامعه را فراهم می کند. در صورتی که بودجه کافی برای خرید متریال های گران قیمت را ندارید می توانید زیباترین و خاص ترین دیوارپوش ها را در قالب متریال های ساده و ارزان تر خریداری کنید.

فروش پوستر دیواری لاکچری

پوستر دیواری لاکچری با توجه به نوع طرح و رنگ مورد توجه بسیاری از اقشار جامعه با سنین مختلف و سلایق متفاوت است. افراد مسن تصاویر تجملی این محصولات را پسند کرده و افراد جوان تر طرفدار تصاویر مدرن تر همچون تصاویر پرتره هستند. بنابراین می توان این چنین نتیجه گرفت که فروش پوستر سه بعدی لاکچری از رونق مناسبی برخوردار است.

فروش انواع تصاویر لاکچری در قالب دیوارپوش های پوستری و در وب سایت دکور تک صورت می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به صفحات فروش این محصولات، شاهد تنوع بسیار بالای این دسته از انواع پوستر دیواری باشید.

خرید پوستر دیواری سه بعدی

زمانی که از خرید پوستر سه بعدی لاکچری سخن می گوییم، مقصود ما خرید آنلاین و به صورت اینترنتی است با این حال شما می توانید به صورت حضوری و با مراجعه به فروشگاه مرکزی و یا شعبات آن، محصولات لاکچری ما را از نزدیک مشاهده کنید.

شرکت ما تضمین می کند که کیفیت تصاویر ارائه شده در وب سایت دکور تک با کیفیت محصولات یکسان بوده و هرگونه نگرانی در این خصوص کاملا بی مورد خواهد بود. تمامی محصولات ما اعم از پوستر سه بعدی لاکچری و ... دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می باشند. شما می توانید هم اکنون از طریق راه های درج شده در وب سایت دکور تک با ما تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

خرید سفارشی پوستر دیواری سه بعدی لاکچری

خرید سفارشی برای کاغذ دیواری چندان مطرح نمی باشد اما در خصوص خرید پوستر سه بعدی لاکچری و دیگر انواع پوسترها به علت ارائه یک تصویر واحد در تمامی زمینه مورد نظر، مورد تاکید متخصصین این عرصه است.

شما باید دیوار مورد نظر را از حیث طول و ارتفاع اندازه گیری کرده و متراژ دقیق را به فروشگاه مربوطه ارائه کنید. شرکت ما آمادگی کامل جهت پذیرش سفارشات شما را خواهد داشت. کافیست اعداد مورد نظر را برای ما ارسال نموده و کالای خریداری شده را با اندازه ارائه شده و در درب منزل تحویل بگیرید.

باید توجه داشته باشید که عدم توجه به این امر ممکن است شما را متحمل ضرر کرده و در زمان نصب مجبور به کات کردن بخشی از پوستر گردید. همچنین امکان دارد ابعاد پوستر مورد نظر کمتر از ابعاد دیوار بوده و لبه های دیوار از کنار پوستر معلوم باشند. این مشکل هر چند مسئله خاصی را ایجاد نمی کند اما از زیبایی و جلوه پوستر دیواری می کاهد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()