شماره تماس : 09128443227
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پوستر دیواری نقاشی

6 / 10
از 3 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوستر نقاشی - پوسترهای دیواری نقاشی - دکور تک

پوستر نقاشی نیز همچون دیگر ارکان دنیای هنر زیبا و جذاب است. زمانی که از پوستر دیواری نقاشی سخن می گوییم مقصود ما معروف ترین نقاشی های سطح جهان همچون تصاویر نقاشی شده از عصر رنسانس، برج ایفل، تصاویر فرشتگان و ... است که در قالب یک پوستر دیواری زیبا قابلیت نصب در ابعاد دلخواه شما بر روی دیوار منزل شما را پیدا کرده اند.

پوستر دیواری نقاشی نیز همچون دیگر انواع پوسترها دارای مشخصات خاص و کاربردهای ویژه ای است. بسیاری از افراد در جوامع مختلف طرح نقاشی های معروف را به صورت تابلو یا تابلو فرش خریداری کرده و دیوار منزل یا محیط کار خود را به آن مزین می کنند.

پوستر نقاشی قادر است جذابیت خاص و متفاوتی روی دیوار شما ایجاد نماید. بنابراین اگر به تصاویر نقاشی شده علاقه دارید پیشنهاد می کنیم استفاده از پوستر دیواری نقاشی را جایگزین برخی دیگر از محصولات همچون تابلو و تابلو فرش کنید.

پوستر دیواری نقاشی سه بعدی

نقاشی های سه بعدی زیبایی خاصی دارند و در قالب پوستر دیواری سه بعدی نیز جلوه ویژه ای ارائه می دهند. نقاشی سه بعدی از خلاقیت های ویژه عصر حاضر است که توانست در مدت زمان کوتاهی توجه عموم مردم را بیش از پیش به سمت دنیای هنر جلب نماید.

نقاشی های سه بعدی با ایجاد لایه های حرفه ای و سایه روشن های هنری، کاملا برجسته و دارای عمق به نظر می رسند. برخی از نقاشی ها اگر به صورت فانتزی طراحی نشده باشند شباهت بسیار زیادی به تصاویر واقعی دارند.

امروزه استفاده از طراحی سه بعدی برای ایجاد یک نمای خاص در بسیاری از مکان های تجاری، اداری و مسکونی به چشم می خورد. شما نیز می توانید با خرید نقاشی دیواری سه بعدی نمای ویژه ای در فضای اطراف خود ایجاد نمایید.

پوستری دیواری نقاشی ساده

نقاشی های ساده در برخی از موارد جلوه بسیار زیبایی دارند. پوستر دیواری نقاشی ساده نیز محبوبیت بسیاری در میان طرح های این عرصه هنری دارد. ساده بودن به معنای تک بعدی بودن و سادگی کلی تصاویر است.

از جمله مزایای نقاشی پوستری ساده می توان به هماهنگی طراحی آن با بسیاری از هارمونی های صمیمی تا رسمی و تجاری اشاره کرد. حتی می توان تصاویر بسیار ساده تر را در اتاق خواب کودکان نیز استفاده نمود.

برخی از تصاویر هنری ساده در عین سادگی بسیار حرفه ای بوده و از علوم روانشناسی پیروی می کنند. نقاشی های امروزی که به سبک مدرن معروف شده  اند دارای این ویژگی هستند.

پوستر دیواری نقاشی کلاسیک

طرح کلاسیک را می توان معروف ترین و موفق ترین طرح موجود در عرصه طراحی و ساخت پوستر دیواری نقاشی دانست. این پوستر با ارائه تصاویر تاریخی بویژه از عصر رنسانس مورد توجه عمارت های اشرافی و بسیاری از اماکن تجاری است.

شما نیز با خرید یکی از این محصولات می توانید به منزل و یا محل کار خود جلوه اشرافی و کلاسیک بدهید. دقت کنید که طرح کلاسیک با طراحی سنتی متفاوت است.

نقاشی های کلاسیک دارای طبع و روحیه گران سنگی بوده و سلطنت و اشرافی گری در بافت آن ها نهفته است. اما طراحی سنتی در راستای به تصویر کشیدن یک زندگی ساده و سنت دیرینه است و تصاویر مربوطه را  نمی توان برای دکوارسیون های اشرافی به کار گرفت.

پوستر دیواری نقاشی کودکان

نقاشی کودکانه طبع بسیار ملایمی دارد. بسیاری از کودکان در میان آلبوم های پوستر دیواری، نمونه های جذاب تر همچون پوستر نقاشی کودکان را انتخاب می کنند. نقاشی های کودکانه بسیار متفاوت هستند و در قالب های متفاوتی طراحی می شوند. نقاشی حیوانات و فضای سرسبز جنگل ها، محبوب ترین نقاشی های کودکانه می باشند. دقت کنید که پوستر دیواری نقاشی کودکانه را با پوستر دیواری کارتونی اشتباه نگیرید. این دو گزینه کاملا از یکدیگر مجزا هستند اما به همراه یکدیگر در زیر مجموعه پوستر دیواری کودک قرار دارند.

پوستر دیواری نقاشی ایرانی

تصاویر مربوط به ایران باستان از جمله معروف ترین تصاویر هنری هستند که در  صنایع هنری مختلف از جمله پوستر دیواری نقاشی بکار می روند. طرح های مربوط به شخصیت های معروف در شاهنامه فردوسی و تصاویر مربوط به شعرا و نویسندگان ایرانی را می توان محبوب ترین تصاویر این عرصه قلمداد کرد.

بسیاری از این تصاویر به صورت کاملا تخیلی نقاشی شده اند و تلفیق خاصی از مادیات و معنویت را به نمایش می گذارند. نقاشی های ایرانی ممکن است شامل تصاویر دیگری از جمله نقشه ایران، نقشه یک اثر باستانی، یک مکان فرهنگی و ... باشد که در قالب پوستر نقاشی ایرانی ارائه می شوند.

پوستر دیواری هنر و گرافیک

بسیاری از تصاویر گرافیکی جلوه نقاشی گونه ای دارند و در برخی از آلبوم های منقش به نام پوستر نقاشی شاهد ارائه آن ها هستیم. گرافیک، تصاویر هنری خاصی را ترسیم می کند. این تصاویر برای تکمیل طراحی داخلی ساختمان های مدرن و غیر اشرافی مناسب هستند با این حال می توان برخی از تصاویر گرافیکی را نیز مشاهده نمود که با ارائه طرح های تجملی و اشرافی گونه، برای تکمیل دیزاین عمارت های اشرافی بکار می روند. این نقاشی پوستری مدرن را می توان در یک دسته مجزا نیز قرار داد اما در بسیاری از مراکز فروش پوستر دیواری و توزیع و پخش آن، در زمره نقاشی پوستری دسته بندی شده است.

پوستر دیواری نقاشی طبیعت

از جمله محصولاتی که در اغلب اوقات به صورت نقاشی دیواری سه بعدی عرضه می شود، طرح طبیعت است. طرح طبیعت ممکن است کاملا واقعی باشد که در این صورت در دسته پوستر دیواری طبیعت قرار دارد و یا اینکه یک نقاشی زیبا از طبیعت خاص و یا تخیلی باشد که در این صورت به آن پوستر دیواری نقاشی طبیعت گفته می شود.

نقاشی دیواری سه بعدی در قالب طرح های طبیعت و مناظر طبیعی، بسیار زیبا و پرطرفدار است. این گونه نقاشی ها فضای داخلی ساختمان شما را بسیار گرم و صمیمی می کنند. استفاده از نقاشی طبیعت در اتاق خواب کودکان نیز بسیار متدوال است.

پوستر دیواری نقاشی فانتزی

نقاشی های فانتزی را در همه عرصه های هنری می توان مشاهده کرد. نقاشی پوستر در اغلب اوقات طرحی فانتزی داشته و با استفاده از طرح های ویژه ای همچون طرح آبرنگ، رنگ روغن و ... تهیه می گردد.

نقاشی فانتزی جلوه زیبایی در آپارتمان های کوچک ایجاد می کند اما این بدان معنا نیست که نمی توان از آن برای تکمیل طراحی داخلی آپارتمان های بزرگتر استفاده نمود. تصاویر فانتزی نمی توانند در منازل اشرافی و دکوراسیون های سلطنتی نمای زیبایی ایجاد کنند. بهتر است طرح های تجملی تر را برای این گونه عمارت ها به کار گیرید.

قیمت پوستر دیواری نقاشی

قیمت پوستر دیواری نقاشی با توجه به جنس و کیفیت محصول انتخاب می شود. کاغذهای ساده تر و وینیل ارزان ترین محصولات این صنعت را تشکیل می دهند.

تولید نقاشی پوستری بر روی پارچه نیز متداول است؛ اغلب این محصولات گران تر بوده و دوام بیشتری دارند. در صورتی که قصد خرید پوستر دیواری گران قیمت و بسیار لوکس را دارید باید از اجناس ارزشمند همچون الیاف طبیعی استفاده کنید.

کشورهای ایتالیا و آلمان محصولات با دوام و با کیفیتی را تولید می کنند اما باید بگوییم قیمت محصولات صادر شده توسط این دو کشور قدری بالاست و ممکن است قادر به خرید محصول مورد علاقه خود نباشید؛ با توجه به اینکه باید بودجه کافی برای زیر سازی پوستر و نصب آن را نیز کنار بگذارید.

قیمت پوستر دیواری نقاشی تولید چین مناسب است. دیوارپوش های چینی کیفیت قابل قبولی دارند و بسیاری از آن ها بیش از ده سال دوام خواهند داشت و زیبایی اولیه خود را حفظ می کنند. این محصولات قیمت پایین تر و طراحی بسیار زیباتری دارند.

فروش پوستر دیواری نقاشی

پوستر دیواری اعم از پوستر نقاشی و انواع دیگر در سال های اخیر بازار رو به رشدی را تجربه کرده است. فروش فزاینده محصولات ایتالیا و چین قابل ملاحظه بوده و بیشترین سهم از فروش پوستر دیواری را به خود  اختصاص داده اند.

پیش تر بسیاری از مردم با پوستر دیواری آشنا نبودند و آن را  گونه ای شکیل و مدرن از کاغذ دیواری می دانستند و حتی آن را با عنوان کاغذ دیواری پوستری می شناختند. عدم آشنایی با پوستر دیواری همچنان در بسیاری از اقشار جامعه به چشم می خورد. با افزایش روزمره اطلاعات تخصصی افراد در خصوص دیوارپوش ها، می توان در سالیان بعد فروش بیشتری در عرصه پوستر دیواری را انتظار داشت.

فروش پوستر نقاشی در برخی از مراکز داخلی صورت می گیرد. دکورتک نیز یکی از وب سایت های رسمی و معتبر در خصوص تولید و عرضه دیوارپوش های ساختمانی و بخصوص پوستر دیواری است.

خرید پوستر دیواری نقاشی

خرید پوستر دیواری در عصر حاضر به دو شیوه آنلاین و یا حضوری صورت می پذیرد. شما می توانید برای خرید پوستر دیواری از طریق همین وب سایت اقدام کنید و یا اینکه با مراجعه حضوری به نمایندگی مرکزی و یا شعبات آن، از تمامی آلبوم های مربوطه و بخصوص پوستر دیواری نقاشی دیدن کنید.

فروشگاه اینترنتی دکور تک، شناسنامه کاملی از اطلاعات هر محصول را در صفحات فروش آن درج نموده و شما می توانید با مطالعه آن ها اطلاعات لازم در خصوص هر محصول را به دست آورید.

راه های ارتباطی ما اعم از تلفن تماس، صفحات اجتماعی و آدرس شرکت نیز در این وب سایت درج شده است و شما می توانید برای ارتباط با مشاورین ما در شرکت دکورتک ار طریق این راه های ارتباطی اقدام کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()